Ook de Kerk met de Beelden weer present op de braderie

We hebben ons niet onbetuigd gelaten op de jaarlijkse braderie van Hardinxveld-Giessendam. We hebben op 17 juni weer van alles kunnen aanbieden op de jaarlijkse kraampjesparade door het centrum van het dorp.

In de kraam van onze geloofsgemeenschap waren boeken, poppen, puzzels, schilderijen, lampen en nog heel veel ander moois te vinden. De opbrengst kwam ten goede aan onze Kerk met de Beelden. Kijk hier de foto’s terug.

Ook binnenin de kerk is van alles te koop

Ook ons gebouw was open. Wie even wil ontsnappen aan de hectiek van de markt, kon binnen verstilling zoeken tussen de indrukwekkende schilderijen van Corrie van Willigen. Ook waren leden van onze gemeenschap aan te schieten voor een praatje.

Tags: ,

Related posts

Comments are currently closed.

Top